יש ברשותכם כמות נחושת קטנה או גדולה? רוצים לדעת כיצד תוכלו להפוך אותה לכסף מזומן? הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא נספר לכם איך קובעים את מחיר הנחושת, למה כל כך חשוב למחזר אותה וכמובן – איפה אפשר למכור נחושת. 


מחזור נחושת

כבר שנים ארוכות שמאגרי המתכת בעולם מידלדלים ובכלל זה גם מאגרי הנחושת. הצטמצמות המאגרים הובילה את בני האדם לחשוב על פתרונות ברי קיימא וכתוצאה מכך נולד תהליך מחזור המתכות. תהליך המחזור אינו מסובך אך דורש ידע רב, ניסיון ביצוע וזהירות רבה. בתהליך לוקחים את המתכת אותה רוצים למחזר, מתיכים אותה, מעבירים אותה בתהליך אשר מנקה אותה מחומרים שאינם רצויים ולבסוף יוצקים אותה לצורת מטילים לצורך התכה נוספת ושימוש חוזר. ניתן למחזר כמעט כל סוג של מתכת, אך כיצד קובעים את המחיר שלה? 


מחירי הנחושת 

מחירה של נחושת למחזור נקבע על פי מספר פרמטרים: 

מחירי העולם – הנחושת כמו יתר סוגי המתכות נסחרות בעולם, מחירה העולמי נקבע בהתאם לביקוש ולהיצע. ממש כמו מניה או מטבע לנחושת מחיר יציג על פיו ניתן לקבוע מחיר עדכני באופן יומיומי. 
סוג ואיכות הנחושת – פרמטר נוסף אשר משפיע באופן ישיר על מחירה של הנחושת הוא האיכות שלה מבחינת טוהר וניקיון וסוג הנחושת. 
משקל – מחיר הנחושת נקבע לסכום מסוים על כל קילו ובהתאם למשקל הנחושת שברצונכם למכור כך נקבע המחיר הסופי אשר ישולם לכם. 


למה כדאי לכם למכור את הנחושת שלכם? 

הסיבות למכירת נחושת הם ברורים. ראשית, לרוב יהיה מדובר בנחושת בה אין לכם שימוש יותר. במרבית הפעמים היא תהווה מטרד בחצר או בשטח שלכם ויהיה עליכם לפנות אותה בכל מקרה. ואם כבר לפנות, אז למה לא להרוויח כסף? נכון, את הנחושת שברשותכם עשויה להיות שווה כסף רב ובמאמץ לא גדול תוכלו לעשות רווח מהיר ובלתי צפוי. בנוסף לרווח הכספי מחזור מתכות, כמו כל פעולת מחזור אחרת, תורמת לשמירה על הסביבה ועל הכדור שלנו. 


גל רונן – מחזור מתכות 

החברה שלנו היא חברה קטנה ומשפחתית העוסקת בפינוי גרוטאות ופסולת, מסחר במתכת וגם במחזור מתכות שונות. אנו מציעים שירות של פנוי המתכת שלכם וקנייה שלה מכם, השירות ניתן תוך שמירה על יחס אישי, אדיב, מקצועי ואמין ביותר. אנו עושים שימוש במאזניים מדויקות ובכל האמצעים הנדרשים על מנת לנפק לכם את המחיר המדויק ביותר. לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר מעודכנת חייגו: 050-5253206.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן