אתם מוכרים מתכות? אנחנו קונים

רוצים לבצע מכירת ברזל או מכירת מתכות? רוצים להציע לנו מכירת רכב לברזל או מכירת רכב לפירוק? צרו קשר עוד היום עם חברת גל רונן וזכו לשירות אדיב, מקצועי והוגן. אין ספק כי פסולת אשר אינה מפונה, היא פסולת אשר פוגעת באיכות הסביבה, ועל כן אין כל טעם להשאירה גם לא ואולי נכון להגיד בעיקר לא בשטחים פתוחים. אנו מבצעים עבודה מקצועית ומגיעים עד אלכם עם כל הכלים הנדרשים להובלה, בין אם זה מנוף להרמת הרכבים או מכולות לאיסוף הפסולת. בחברתנו צוות עובדים מקצועי ומיומן אשר צבר ניסיון בתחום למעלה מ- 20 שנה, כך שיש על מי לסמוך.

אל תמכרו בזול
מכירת ברזל, מכירת מתכות, מכירת רכב לברזל או מכירת רכב לפירוק הוא עסק לא רע עבורכם, בעיקר משום שאין לכם מה לעשות עם הפסולת המדוברת, אז למה שלא תזמינו אותנו ואנו נבצע עבורכם את הפינוי ואף נשלם לכם עבור הפסולת אותה אנו מפנים. חברת גל רונן הינה חברה מקצועית אשר עובדת בתחום למעלה מ- 20 שנה ומכירה אותו על בורייה. במהלך שנות עבודתנו למדנו כיצד לתמחר נכונה את הפינוי והפסולת, כך שכולם יצאו מורווחים ומרוצים. אנו מאמינים כי לאמינות יש משקל נכבד בבחירת החברה שבשרותיה תעזרו, ועל כן אין אנו מתפשרים על אמות המידה הללו.

גם הטרנטה שלא זזה שווה כסף
מכירת ברזל, מכירת מתכות, מכירת רכב לברזל, ואף מכירת רכב לפירוק, דורשום מקצועיות וכלי עבודה מתקדמים על מנת שהעבודה תתבצע במהירות האפשרית ובמיומנות הגבוהה ביותר. חברת גל רונן, מחזיקה ברשותה את כל הידע והציוד הנדרש לפירוק. אם אתם מעוניינים לבצע מכירת רכב לפירוק או לחילופין מכירת רכב לברזל, אנו נגיע למקום עם משאית מנוף, ונפנה את כלי הרכב שלכם אל נקודת אל חזור ממנה לא ישוב אליכם רכבכם. הרכב הלכה למעשה עובר גריסה ומופרד מיתר חלקי הפלסטיק הקיימים בו, ומפסולת המתכת אשר תמוחזר כולה ותהפוך להיות ברזל בניין. כן כן, יכול מאוד להיות שהבניין מולכם נבנה גם מהרכב של השכן אשר עבר את התהליך הנ”ל.

מעוניינים להיפרד מהפסולת לשלום ולא להתראות ולקבל עבורה תשלום? לא רוצים לקבל דוחות על רכב שעומד ללא תזוזה כבר למעלה משלושה חודשים על שפת המדרכה? צלצלו אל גל רונן וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית שלא תאפשר לכם לסרב לפינוי. אנו זמינים עבורכם בכל ימות השבוע במספר: 050-5253206. אנו כאן לשרותכם במקצועיות, אמינות ומיומנות.


סגירת תפריט
דילוג לתוכן